Wiadomości Stadion Śląski http://www.stadionslaski.pl pl Copyright Stadion Śląski <![CDATA[Uwaga! Konkurs, w którym można wygrać Kalendarz Stadionu Śląskiego 2017!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1127.html Fri, 30 Dec 2016 00:00:00 <![CDATA[Wizyta pierwszoligowca!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1123.html Thu, 1 Dec 2016 00:00:00 <![CDATA[Zapisz się do IV Mistrzostw Śląska w Crossmintonie!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1096.html Thu, 8 Sep 2016 00:00:00 <![CDATA[Trening Wisły Płock!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1085.html Sun, 7 Aug 2016 00:00:00 <![CDATA[Początek treningów lekkoatletów AKS-u Chorzów!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1082.html Sat, 2 Jul 2016 00:00:00 <![CDATA[Mistrzostwa Śląska w crossmintonie przełożone!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1079.html Sat, 25 Jun 2016 00:00:00 <![CDATA[Poznaj tajniki gry, zagraj w crossmintona!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1078.html Fri, 24 Jun 2016 00:00:00 <![CDATA[UWAGA! Zmiana godziny meczu AZS Silesia Rebels!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1076.html Wed, 22 Jun 2016 00:00:00 <![CDATA[UWAGA! Zmiana w programie imprezy - dotyczy Sportowej lekcji historii!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1073.html Fri, 10 Jun 2016 00:00:00 <![CDATA[Trzecia Sportowa lekcja historii w 2015 roku!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1072.html Wed, 8 Jun 2016 00:00:00 <![CDATA[Przypomnienie drugiej Sportowej lekcji historii!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1071.html Tue, 7 Jun 2016 00:00:00 <![CDATA[Wspominamy pierwszą Sportową lekcję historii!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1070.html Mon, 6 Jun 2016 00:00:00 <![CDATA["I Ty możesz zostać biathlonistą" we wtorek, 7 czerwca!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1069.html Sun, 5 Jun 2016 00:00:00 <![CDATA[Indywidualne Mistrzostwa Województwa Śląskiego Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce 2 czerwca od godz. 11.00!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1066.html Mon, 30 May 2016 00:00:00 <![CDATA[Sprawdź, jakie drużyny zagrają w Finale Makroregionalnym Coca-Cola Cup!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1063.html Fri, 20 May 2016 00:00:00