Wiadomości Stadion Śląski http://www.stadionslaski.pl pl Copyright Stadion Śląski <![CDATA[Świąteczny basket na Śląskim!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1229.html Wed, 15 Nov 2017 00:00:00 <![CDATA[Ćwiczenia symulacyjne policji na stadionie ]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1228.html Tue, 14 Nov 2017 00:00:00 <![CDATA[Mikołajkowe Granie na Śląskim ]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1223.html Mon, 6 Nov 2017 00:00:00 <![CDATA[Plebiscyt Sportowiec Roku 2017 ]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1224.html Mon, 6 Nov 2017 00:00:00 <![CDATA[Rajd Śląska: zwycięstwa Tomka Kasperczyka i Gracjana Greli!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1219.html Sun, 15 Oct 2017 00:00:00 <![CDATA[Rajd Śląska: Kasperczyk mknie po wicemistrzostwo Polski, Baran pierwszym liderem w RSMŚl.]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1217.html Sat, 14 Oct 2017 00:00:00 <![CDATA[Gabryś i Natkaniec najszybsi na odcinku specjalnym wokół Stadionu ]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1216.html Fri, 13 Oct 2017 00:00:00 <![CDATA[Bezpłatne bilety na mecz Polska-Białoruś jeszcze dostępne! ]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1211.html Sat, 7 Oct 2017 00:00:00 <![CDATA[Jak dotrzeć na Stadion Śląski komunikacją publiczną?]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1212.html Sat, 7 Oct 2017 00:00:00 <![CDATA[Bilety na mecz Białoruś-Irlandia Północna ]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1213.html Sat, 7 Oct 2017 00:00:00 <![CDATA[Bezpłatne bilety i dojazd na mecz Polska-Białoruś ]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1210.html Thu, 5 Oct 2017 00:00:00 <![CDATA["Legendarny Śląski" - zobacz film! ]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1208.html Tue, 3 Oct 2017 00:00:00 <![CDATA[Zobacz zaproszenie Sebastiana Chmary na lekkoatletyczną imprezę na Śląskim!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1188.html Tue, 1 Aug 2017 00:00:00 <![CDATA[W drodze do Nowego Sącza!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1166.html Thu, 25 May 2017 00:00:00 <![CDATA[Weekend na sportowo! Do zobaczenia turniej piłkarski i futbol amerykański!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1145.html Fri, 17 Mar 2017 00:00:00