Wiadomości Stadion Śląski http://www.stadionslaski.pl pl Copyright Stadion Śląski <![CDATA[Rusza sezon na kortach tenisowych!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1146.html Fri, 24 Mar 2017 00:00:00 <![CDATA[Za ponad 2 miesiące rusza IV Ogólnopolski Marsz Nordic Walking!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1141.html Thu, 23 Feb 2017 00:00:00 <![CDATA[Ruszyły zapisy do IV Ogólnopolskiego Marszu Nordic Walking "Chodzić każdy może"!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1140.html Wed, 22 Feb 2017 00:00:00 <![CDATA[Jak wyglądały III Parkowe Hercklekoty? Zobacz film!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1139.html Fri, 17 Feb 2017 00:00:00 <![CDATA[Zobacz specjalny film z zaproszeniem na III Parkowe Hercklekoty!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1138.html Fri, 10 Feb 2017 00:00:00 <![CDATA[Zobacz, jak bawiliśmy się w 4. dniu Ferii na Śląskim!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1136.html Thu, 19 Jan 2017 00:00:00 <![CDATA[W drugim dniu Ferii na Śląskim bawiliśmy się m.in. z piłkarzami GKS-u Katowice!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1135.html Tue, 17 Jan 2017 00:00:00 <![CDATA[Ferie na Śląskim, zapoznaj się z terminami specjalnych zajęć sportowych!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1134.html Tue, 10 Jan 2017 00:00:00 <![CDATA[Ferie na Śląskim ruszają w poniedziałek, 16 stycznia!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1132.html Wed, 4 Jan 2017 00:00:00 <![CDATA[Już teraz zgłoś swoją grupę!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1129.html Mon, 2 Jan 2017 00:00:00 <![CDATA[Podsumowanie Ratalnego Ultramaratonu Biegowego na Śląskim!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1125.html Mon, 12 Dec 2016 00:00:00 <![CDATA[Zagłosuj na III Ogólnopolski Marsz Nordic Walking i Aleksandrę Raczyńską!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1124.html Thu, 8 Dec 2016 00:00:00 <![CDATA[Kolejny sukces Aleksandry Raczyńskiej z Klubu Nordic Walking Stadion Śląski!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1122.html Thu, 24 Nov 2016 00:00:00 <![CDATA[Zobacz wyjątkowe zdjęcie zrobione z wysokości 150 metrów!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1120.html Tue, 15 Nov 2016 00:00:00 <![CDATA[Zobacz film z imprezy "Na Śląskim - w kształcie Polski"!]]> http://www.stadionslaski.pl/aktualnosci/informacje/id,1119.html Mon, 14 Nov 2016 00:00:00